Pozreli ste si zloženie dezodorantov?

Predstavujeme vám také natur výrobky, ktoré počas 24 hodín aj v extrémnych podmienkach zbavujú pachu a zaručene chránia vašu pokožku bez chemikálií!
Už pred použitím si určite všimnete, že úžasné krémové zloženie sa veľmi ľahko rozotiera!
Prírodné zloženie, plus aj niečo extra ako vitamín E a phantenol. <3 Vyskúšajte ich! Pre mňa sú nenahraditeľné, nielen zbavujú pachu, ale majú aj príjemné vône a ošetrujú.
Sú výborné aj ako parfumované krémy.

 • Dezodorant Citrony

  Tento dozodorant v sebe nosí sladkú vôňu čistej sviežosti. Povznášajúca, inšpirujúca, príjemne korenistá, citrónová vôňa vďaka litsea cubeba. Najradšej by som sa s ňou potrela celá, nedá sa ňou nabažiť. Ovoniavam ju stále dokola…navodí vo vás dobrú náladu, bezstarostnosť a určite vás očarí.

 • Dezodorant Lavendina

  Levanduľa je fialová. Vôňa tohto dezodorantu mne predsa evokuje bielu farbu čistého čerstvo napadaného snehu zmiešaného s korenistými bylinkami. Panenská biela, nedotknutá a predsa je v tej vôni niečo, čo vás vábi, ukľudňuje a robí ju nezabudnuteľnou. V lete osviežuje, v zime ukľudňuje. Každému ju viem len odporučiť, tento dezodorant nesklame!

 • Dezodorant Myrela

  Vysnila som si svet, ktorý som si presne v tejto vôni predstavovala. Sladká, ale nie ťažká, medová, ale nie lepkavá, svieža, ale nie studená, horúca, ale nie štipľavá. Vďaka ananásu, žltému melónu, mäte a oleju z bobkového listu vznikne jedinečná sladká vôňa! Pre mňa je to vysnený svet, v ktorom by som chcela žiť!

 • Dezodorant Nelony

  Táto vôňa je neopísateľná a erotická!
  Jemný výťažok z lipy vás denne bude zvádzať na stretnutie. Je to ako droga. Kto raz vyskúšal, bude chcieť tento pocit zažiť opäť práve preto, že táto vôňa je neodolateľná! Zahrieva dušu, zlepšuje náladu všetkým tým, ktorý obľubujú prirodzenú, sladkú vôňu, stanete sa nich závislí!